Політика
Журналіст пояснив, кому насправді треба дякувати за порятунок Савченко

Говорити про порятунок Надії Савченко треба згадуючи імена бійців, які дали бій та затримали російських ГРУшників. І перш за все — це Вадим Пугачов, що загинув у цьому бою.

Про це заявив головний редактор Цензор.Нет Юрій Бутусов.

Саме Пугачов, до речі народився він в російському Томську, подав сигнал тривоги, коли група російських спецназівців 16 травня 2015 року атакувала опорний пункт “Фасад”.

“Російські диверсанти зайшли на позиції опорного пункту, і Вадим їх побачив. Він міг би мовчки сховатися, але він закричав, щоб попередити товаришів про небезпеку. Його застрелили російські спецназівці. Але завдяки крику Вадима його товариш – 24-річний Євген Залогін, побачив ворога і відкрив вогонь”,— написав Бутусов.

Читайте також: У 1998 році Надія Савченко на випускний вечір єдина прийшла у вишиванці – про шкільні роки полонянки розповідають вчителі та однокласники.

З бійцями розвідроти на “Фасад” виїхав командир 92-ї бригади полковник Віктор Ніколюк. Саме він організував переслідування і захопив у полон російських спецназівців. У переслідуванні взяли участь також кілька бійців “Айдару”.

До слова, мати Вадима Пугачова, пенсіонерка Тетяна Олексіївна, просить допомоги, щоб найняти адвоката і подати в суд на Російську федерацію за вбивство її сина.

“Висловлюючи радість від звільнення Надії, треба починати зі слів поваги і подяки сім’ї Вадима Пугачова, яка залишилася без батька, брата, сина, чоловіка, годувальника. Що ми, суспільство і держава зробили, щоб їм допомогти? Дякую за свободу Наді, спасибі за свободу нашої Батьківщини. Ми ніколи тебе не забудемо, Вадиме”, — написав журналіст.

Нагадаємо, вчора 25 травня Надія Савченко після довгого російського полону повернулась в Україну. Її зустрічали на батьківщині як героя.

Читайте також: Стало відомо, чому Савченко відмовилась взяти квіти в Тимошенко.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook