fbpx

Поїхав волонтером у Польщу, а приїхав на Мальдіви: «Так, ми неідеальні люди. Інколи робимо помилки», – відповів усім Андрій.

Поїхав волонтером у Польщу, а приїхав на Мальдіви: «Так, ми неідеальні люди. Інколи робимо помилки», – відповів усім Андрій.

Український блогер виїхав з України спочатку у Польщу як волонтер, а потім вирушив до сім’ї на дорогий курорт на Мальдіви. Українців в соцмережах обурило, що хлопець прикривається волонтерською діяльністю та допомогою армії, аби виїхати на відпочинок під час війни.

Андрій Гонковський у сторіз в instagram прокоментував ситуацію. Він поїхав до дружини відпочити, адже з’явився вільний час після Форуму “Магія ранку” у Варшаві.

“Я розумію обурення, я розумію реакцію великої кількості людей, але все насправді дещо не так, як це описується. У нас була запланована подія “Магія ранку” для українських підприємців на 11 січня. Коли я вже прибув до Варшави, організатори дещо змістили дату на 23 січня, для того щоб провести більше анонсів, і відповідно в мене були вільні дні. У цей час моя дружина летіла на відпочинок з нашими дітьми. І так.

Я вирішив декілька днів провести з ними. Можливо, даремно. Можливо, помилково. Але вже як є”, – розповів блогер.

Дружина блогера, теж блогер Таня Пренткович відповіла: “Ви ж розумієте, що виїхати просто так не можна. А можна, лише коли робиш щось хороше”.

You cannot copy content of this page