fbpx

Приїхавши з Польщі, дізналась що мій Іван одружується. Мені за 4 роки стосунків він пропозицію не зробив, а тут через 3 місяці вже весілля з іншою.

Приїхавши з Польщі, дізналась що мій Іван одружується. Мені за 4 роки стосунків він пропозицію не зробив, а тут через 3 місяці вже весілля.

Ми з Іваном зустрічались вже 4 роки. Стосунки у нас були важкі, ми то сварились, то мирились. Але завжди знали, що будемо разом і матимемо родину. Планували 3 дітей і нову машину.

Останні два роки наші сварки були через те, що я хотіла аби ми жили разом, мали спільний побут та проводили час разом. Бо мені вже 27, а Івану 33 і це самий час для створення родини. Але Іван ніяк не хотів жити разом, хоча живе у власній хаті окремо від батьків. Я приїжджала до нього лише на вихідні переночувати і на довго не залишалась.

Пропозицію Іван також мені не хотів робити, бо казав що я поводжу себе як дитина, і в нього немає грошей на весілля. Одним словом постійно придумував причини аби не одружуватись зі мною.

Так ми прозустрічались 4 роки, і я запропонувала Івану що поїду до Польщі аби заробити на весілля та нам на життя на певний час. Коханий мене з легкістю відпустив та обіцяв, що точно зробить мені пропозицію коли я приїду.

Поки я була на заробітках, Іван то зникав, то появлявся. А місяць тому, взагалі мене всюди заблокував, бо я йому сказала аби він шукав нам квартиру в місті для оренди. Бо в селі я жити не хочу, там немає навіть магазинів поблизу. Іван, що я йому набридаю і лише команди даю.

От сьогодні приїхавши додому з Польщі, я дізналась від подруг, що мій коханий Іван одружується з дівчиною.

З нею він почав зустрічатись одразу після того, коли я поїхала на заробітки.

Моєму розпачу не було меж, та мені буквально хотілось провалитись під землю. Адже зі мною за 4 роки стосунків він так і не одружився, витратив скільки мого часу. Можливо за ці 4 роки я би зустріла іншого чоловіка і вже би мала дітей.

Хочу піти до нього додому, і все з ним вияснити. Хочу розповісти його новій дружині про себе і наше заплановане весілля з Іваном. Що порадите зробити?

You cannot copy content of this page