fbpx

Речі на кухні, які притягують бідність

Речі на кухні, які притягують бідність

Кухня – місце в будинку, де видно статки господарів.

Через кухню проходить життєва енергія людини, тому важливо тримати цю кімнату не тільки чистою та охайною, а й завжди прибирати зайві речі. Деякі предмети на кухні можуть притягувати бідність та погіршувати матеріальне становище мешканців будинку.

Перший місяць року – найкращий час для того, щоб привести кухню до ладу і досягти грошового благополуччя.

Посуд з тріщинами та сколами

Посуд, що вже втратив свій первісний вигляд, але ще придатний для використання, притягує бідність. Її не можна просто зберігати на кухні. Такі речі потрібно чи ремонтувати, чи викидати в урну.

Існує прикмета, згідно з якою, тріщини на посуді притягують нечисту силу до будинку. Так злі духи проникають на господарську кухню та забирають фінансове благополуччя.

Порожні пляшки та банки

На кухні не можна зберігати порожні банки та пляшки. Якщо вони вам потрібні, краще залишити їх лежати в коморі або в іншому приміщенні. Справа в тому, що порожні ємності притягують порожнечу в гаманець. Якщо місця для зберігання немає, то банки та пляшки варто наповнити чимось потрібним. Предмету, якому неможливо знайти застосування, на кухні не місце.

Годинник, що встав

Непрацюючий годинник символізує час, витрачений марно. Ви можете відчувати, як дні буквально витікають і не приносять щастя, радості та багатства. Цей ресурс більш цінний, ніж гроші, тому зламаний годинник гальмує зростання та розвиток кожного домочадця.

Якщо на роботі не дають підвищення і не збільшують зарплату – полагодіть зламаний годинник або замініть його на новий. Незабаром ви помітите особисті зміни.

Зламані електроприлади

Несправні гаджети на кухні «висмоктують» енергію грошей із людини. Такі речі буквально стоять без діла і кричать про те, що людина не має матеріальних ресурсів на ремонт або заміну. Тому якщо на кухні є несправні електроприлади, краще одразу ж лагодити їх. Інакше вони висмоктуватимуть грошову енергію та притягнуть до будинку бідність.

You cannot copy content of this page