fbpx

6 рослин, які принесуть у будинок щастя у 2024 році

6 рослин, які принесуть у будинок щастя у 2024 році

Щороку приходить зі своїми надіями, бажаннями та, звичайно, з новими символами. У 2024 році Дерев’яний Дракон стане енергетичним центром, тому важливо оточити себе тим, що приваблює щастя та удачу. У статті представлено кілька видів рослин, які обіцяють принести радість та щастя у ваш будинок цього року.

Які рослини приносять у будинок щастя

Антуріум

Ця квітка вважається «чоловічою» і має відповідну енергію. Він допомагає налагодити життя та здобути щастя, особливо кавалерам. Розташуйте його в спальні або вітальні, щоб залучити удачу та благополуччя.

Традесканція

Ця рослина – справжній захисник. За переказами, традесканція позбавляє господарів негативної енергії та недоброзичливців, підрізаючи мови пліткарів і створюючи гармонію в будинку.

Глоксінія (синнінгія)

Символ року Дерев’яний Дракон особливо прихильний до цієї рослини. Глоксінія приваблює успіх, сприяє успіху і має здатність виконувати бажання. Вона також сприятливо впливає фінансову стабільність.

Анютини очі

Ця квітка символізує вірність та допомагає зміцнити довіру у стосунках. Розмістіть його в будинку, щоб злякати зрадників і зберегти гармонію у вашому оточенні.

Герань (пеларгонія)

Енергетика цієї рослини залежить від кольору. Рожеві квіти сприяють гармонії та любові у парі, тоді як білі, за переказами, можуть призвести до самотності.

Маранта

Екзотична рослина, яка надихає і допомагає активним людям відновити енергію, підвищити впевненість у собі та позбутися проблем, що заважають насолоджуватися життям.

You cannot copy content of this page