fbpx

Це не жарти: прогнози Нострадамуса на 2024 рік

Це не жарти: прогнози Нострадамуса на 2024 рік

Його ім’я вже стало загальним, а передбачення, зроблені в минулому, продовжують збуватися і сьогодні.

Розповідаємо, які прогнози французького астролога виявилися для нас наступного року.

Ти, напевно, чула ім’я Нострадамуса. “Нострадамус передбачив”, “Нострадамус – провидець майбутніх подій всього світу …”, “За прогнозами великого Настрадамуса …” і ще мільйони інших лякаючих заголовків раз у раз з’являються на просторах Мережі.

Виявляється, відбувається це не так. Тільки подумай, Мішель де Нотрдам (саме так звали могутнього провидця) жив у далекому XV столітті, але його пророцтва досі вважаються одними з найвірніших.

У XVI столітті він видав книгу прогнозів “Пророцтва Мішеля Нострадамуса”, де написав свою версію кожного року у формі чотиривіршів. У цих рядках збереглося чимало подій, які знайшли своє реальне відображення у житті. Одними з найяскравіших вважаються події 11 вересня, коронавірусна пандемія та поява штучного інтелекту.

А що ж пророкував легендарний Нострадамус для нас на 2024 рік? Трохи відкриємо карти і скажемо, що справді передбачається чимало несподіваного й досить моторошного.

Кліматична криза

Ти напевно звернула увагу, що за останні роки питання глобального потепління стає все більш обговорюваним та насторожуючим. Рекордно високі температури регулярно призводять до посух та лісових пожеж. І, на жаль, у записах Нострадамуса говориться, що ситуація лише погіршуватиметься:

«Суха земля стане ще сухішою, і коли це побачать, відбудуться великі повені».

Але це ще не все. Астролог також передрік екстремальні погодні явища та голод у всьому світі:

«Дуже сильний голод, спричинений чумною хвилею».

Під «чумною хвилею», найімовірніше, маються на увазі нові епідемії. Так що готуємо маски, рукавички і не забуваємо про профілактику!

Принц Гаррі стане королем

Ось так несподіванка! Не встигли ми порадіти за Карла III, який нарешті зайняв довгоочікуваний престол, як знаменитий звіздар-алхімік своїми пророкуваннями вже пророкує його швидке усунення. В одному з уривків

Нострадамуса говориться таке:

«Короля Островів буде вигнано силою. Невдовзі після певних подій новий король буде помазано».

До речі, раніше британський експерт із навчань французького пророка Маріо Рідінг уже стверджував, що саме Мішель передбачив погіршення королеви Єлизавети ІІ минулого року.

Тут же він висунув припущення, що Карл III вимушено зречеться престолу через «постійних нападок як на себе, так і на свою другу дружину Каміллу».

Напевно, ти запитуєш себе: «Ну чому ж Гаррі? А де ж Вільям?». Відповідаємо: ми поки що не знаємо, але астролог писав, що майбутній монарх буде «несхожим на короля», тому перші думки з’являються саме про рудоволосого принца. Чи так це буде — дізнаємося з часом, а поки що нам потрібно лише спостерігати за тим, як народ Британії регулярно виходить із плакатами «Not my King», адресованими сама розумієш кому.

Конфлікт у Китаї

Біда приходить звідки не чекаєш, тому прогнози про події в Китаї змушують почати переживати за стан миру. У писанні Нострадамуса сказано:

«Почнеться бойова та морська битва».

Новий папа Римський

Приходить біда, звідки не чекаєш. Астролог писав, що вже 2024 року Папі Франциску незабаром можуть знайти заміну. На його місце прийде молодший церковнослужитель, який своїми діями ослабить вплив церкви на людей.

«Буде обрано римлянина гарного віку, про нього буде сказано, що він послаблює свій вплив, але довго він буде при владі».

І справді, чутки про погане здоров’я Папи Римського все частіше з’являються в новинах. Так, 86-річному Папі Франциску довелося пропустити кліматичну конференцію ООН через запалення та проблеми З САМОПОЧУТТЯМ, спричинені грипом. Ну як тут не повірити?

You cannot copy content of this page