fbpx
Події
Затримано жахливого вбивцю,який позначав у календарі, коли уб`є наступну дитину (фото)

Затримали Володимира Никитюка, якого підозрюють у вбивстві 13-річного Станіслава Бойка та 21-річної Дарини Озарко із міста Олександрії на Кіровоградщині. Чоловік також причетний до зникнення 12-річного Іллі Макарова. Убив також 16-річну Руслану Книш. Убивство довели, але чоловіка відпустили “за законом Савченко”.

Про це для Gazeta.ua повідомили односельчани затриманого.

Дарину Озарко знайшли убитою на пляжі після святкування Івана Купала цього року в Олександрії. Їй розтрощили голову сокирою та украли із сумки 250 грн. 12-річного Іллю шукають із 22 травня. Тіло Станіслава Бойка дістали із річки на початку серпня. Був побитий та задушений. Руслану Книш убив ударом у голову. Дівчина пізно ввечері поверталася із потяга. Приїхала із навчання додому.

46-річний затриманий родом із села Довгоноси Ковельського району Волинської області. Інвалід 2-ї групи, неодружений.

Читайте також:ШОКУЮЧА БЕЗЖАЛЬНІСТЬ: ЖІНКУ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗВИНУВАТИЛИ У ПРИВЛАСНЕННІ ШМАТКА ЗЕМЛІ ПІД ПАНДУС І ВИПИСАЛИ ШТРАФ (ВІДЕО)

У підозрюваного виявили різні записи і календар, у якому позначав, коли убивав та коли зробить наступний злочин. Так, наступне убивство мало статися 17 серпня. За версією слідства, у цей день чоловік хотів убити ще одну молоду дівчину.

Затриманий заперечує свою вину, відмовляється давати свідчення.

Нині проводять слідство. Чекають результатів експертизи.

Шукають Іллю Макарова. Є підстави вважати, що його убили.

“Никитюк – справжній псих. Хоча з виду дуже спокійний. Колись, як ще дитиною був, приїхав до бабусі в село. Вона попросила в нього води, а він приніс їй стакан кислоти. Бувало, іде вулицею, бачить, коза пасеться, він дістане ніж, пошматує її. Обікрав медпункт, ліки знайшли у річці біля його хати. Дітей сокирою убивав. Його усе село боялося. Ніхто не знав навіть, де він сидить. Надзвонювали у міліцію, питали, чи не втік було? Кажуть, якби утік, то знали б”, – розказують односельчани.

717869_w_300

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook