fbpx
Події
“Залишилося прізвище поміняти на Х**ло”: соцмережі шокувало нове ім’я для дитини у РФ

Сім’я із Володимирської області (РФ) дала новонародженій дитині ім’я Шойгу – на честь російського міністра оборони Сергія Шойгу. Про це повідомило одне з місцевих видань “Нове місто”. Повне ім’я новонародженого хлопчика буде Шойгу Хурмедовіч Джураєв.

За відомостями журналістів, раніше в цій же родині змінили ім’я одного з хлопчиків із Расул на Путін. Новонароджений доводиться Путіну двоюрідним братом.

Повідомляється, що таким чином родина вирішила віддячити міністру оборони РФ за заслуги у відродженні МНС. Цю новину прокоментував у своєму Twitter російський блогер Ілля Варламов.

“АААААА! У родині, яка перейменувала дворічного Расула в Путіна, народилася ще одна дитина – назвали Шойгу!”, – написав він.

За кілька годин його пост зібрав десятки лайків і коментарів. Публікуємо деякі з них: “О, це з тих, хто дочок називали Даздраперма”, “Все розумію, але чому на злобу дня не Трампом?”, “Яка тільки безглузда ідея може не втовкмачитись у голову дорослих. А що буде, коли діти виростуть”, “Залишилося сім’ї, яка назвала синів Путін і Шойгу, прізвище поміняти на Х*йло”, – писали вражені користувачі.

Читайте також: “Вся суть його посади!” Художник розсмішив соцмережі влучним шаржем на прес-секретаря Путіна (фото)

Джерело.

 

Related Post

facebook