Дозвілля
Яна Зінкевич поділилася зворушливим фото своєї “принцеси”

Відомий госпітальєр розповіла, як Богдана допомогла їй не опустити руки в складні часи. Волонтер Яна Зінкевич показала нове фото зі своєю маленькою донечкою, якій виповнилося півроку. Відповідне фото Яна опублікувала на своїй Facebook-сторінці. Також волонтер зізналася, що дочка “тримає і не дає опустити руки” мамі, пише РБК Україна.

“Було дуже багато страхів і ризиків, пов’язаних з нею… При моїх травмах я не могла бути вагітною. Через них я не могла успішно виносити дитину. Вагітність повинна була завмерти ще в перші місяці. Через прийняті препарати були шанси один на багато тисяч, що вона не буде мати якихось страшних хвороб або відхилень. При пологах могло статися що завгодно… Але Богдані все це було байдуже! Вона захотіла жити і народитися, незважаючи ні на що, і ми це змогли! І це дійсно варто того. Народилася абсолютно здорова і гарна маленька українка”, – написала Зінкевич.

За словами молодої мами, їй було важко “зважитися на це все”, але вона розуміє, що “ніколи не змогла б інакше”.

“Було багато такого, про що навіть не хочеться пам’ятати і згадувати, адже випробувань на моє життя випало безліч… Це було надзвичайно складно, але завдяки підтримці та допомозі, у нас все вийшло. Це наша юна госпітальєр і майбутній воїн! Я впевнена, що її чекає велике майбутнє, адже пережити стільки, ще навіть не народившись, зможуть лише одиниці. Вона виросте хорошою людиною в нашій вільній Україні, і я зроблю все, що зможу для цього! Будь щасливою, моя донечко, мої, тепер уже десять кілограмів щастя” – написала Яна.

Читайте також: Через тиждень після народження дитини знамениту волонтерку покинув чоловік (відео)

Крім того, Зінкевич звернулася до всіх, хто “здався і опустив руки”.

“Ніколи не здавайтеся, вірте, намагайтеся, ризикуйте. Навіть те, що здається неймовірним, іноді трапляється. А всім сім’ям і жінкам, які мають подібні травми або проблеми – не вірте нікому і нічому, що вам говорять. Я змогла – і ви зможете! Я повинна була довести всім, що неможливе – можливо, і подати приклад, що дива трапляються, головне – в них вірити! Я вірю в вас!” – підсумувала вона.

Реклама

Related Post

facebook