Світ
Виробника “Нурофену” оштрафували. Причина – обман покупців

Федеральний суд Австралії оштрафував британську компанію Reckitt Benckiser, що виробляє препарат “Нурофен”, на 1,3 мільйона доларів. Причина – обман покупців.

Австралійська Комісія з підтримки конкуренції та захисту прав споживачів встановила, що компанія порушила законодавство країни, продаючи один і той же препарат під виглядом різних знеболюючих засобів.

Так, різні варіанти “Нурофен” мали б допомагати при специфічних болях – мігрені, дисменореї, болю в попереку, однак насправді містили одну й ту ж активну речовину і надавали загальну знеболюючу дію, пише видання.

Представник Reckitt Benckiser заявила, що компанія згодна з судовим рішенням і не буде її оскаржувати. Проте, вона зазначила, що у виробників “Нурофен” не було намірів вводити покупців в оману.

“Ми мали б зробити більше для того, щоб роз’яснити споживачу особливості дії різних версій препарату”, – додала вона.

Раніше в цьому році Reckitt Benckiser вже прибрав з телебачення рекламу ще одного свого продукту – “Нурофен Експрес”. У ролику стверджувалося, що капсули безпосередньо діють на м’язи голови.

Читайте також: Лікарські таємниці. Чи визнає головний медик, що за безкоштовні ліжко-місця у її лікарні беруть плату? (відео)
Джерело.

Реклама

Related Post

facebook