Події
“Вороненков загинув, але його ідеї житимуть”: Геращенко розповів про центр розслідувань вбитого

Екс-депутат Держдуми контактував з українськими спецслужбами.

Колишній депутат російської Держдуми Денис Вороненков збирався створити Центр україно-російських розслідувань, про що вів переговори з керівництвом силових відомств нашої країни. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook нардеп Антон Геращенко.

Повідомляє intermarium з посиланням на ТСН

Радник міністра МВС опублікував документ, який Вороненков підготував і надіслав Геращенку за два дні до своєї загибелі.

“Денис Вороненков загинув, але його ідеї житимуть”, – зазначив Геращенко.

Текст документа:

Про створення Центру україно-російських розслідувань (ЦУРР)

Гібридний характер війни між Росією і Україною ставить завдання захисту від агресора на всіх фронтах протистояння, не тільки військовому, але і агентів впливу всередині України, а також в країнах-союзниках України.

Ключовим елементом побудови мережі агентури впливу є ділові взаємозв’язки, особливо що знаходяться в сірій або чорній зоні, через які здійснюється відмивання коштів путінським оточенням і верхніми чинами силових та урядових структур.

Їхня нейтралізація, а в окремих випадках – і перевербування на свою сторону, яке може відбуватися під загрозою розкриття їхніх фінансових потоків – представляється важливим завданням української влади.

Мандат силових структур, передбачений чинним законодавством України, не завжди надає достатньо гнучкості в проведенні розслідувань. Водночас, як в Україні, так і в Росії, напрацьовано досить велику практику приватних розслідувань.

Цілком можливо створити спеціальний Центр, який би діяв автономно, але в щільному контакті з українськими правоохоронними структурами.

Результатом діяльності структури будуть матеріали, які передаватимуться в правоохоронні структури України і країн-союзників України з метою припинення протиправних дій російських корупціонерів, спонсорів агресії щодо України, а також їхніх пособників на території самої України і з числа українських громадян.

Початковий вибір об’єктів розслідувань і їхній хід буде узгоджуватися з ГПУ і СБУ. Центр може перевіряти і розробляти окрему оперативну інформацію, одержувану цими структурами, але яка не може нині бути прийнята у виробництво.

Залежно від доцільності та за погодженням з цими відомствами можуть готуватися і публікуватися в ЗМІ ексклюзивні матеріали, отримані Центром.

Очолити Центр міг би спеціаліст з проведення антикорупційних розслідувань, що володіє великим масивом інформації про фінансові махінації російської еліти – Денис Вороненков.

Під його керівництвом було б доцільно сформувати невелику громадську слідчу групу з 5-6 осіб з числа досвідчених патріотично налаштованих розслідувачів, а також молодих волонтерів.

Читайте також:ДРУЖИНА ВОРОНЕНКОВА ВТРАТИЛА СВІДОМІСТЬ НА МІСЦІ ЗАГИБЕЛІ ЧОЛОВІКА (ФОТО)

Реклама

Related Post

facebook