Дозвілля
Відомий російський співак збирається змінити стать: його продюсер в шоці (фото)

Один із солістів колись популярної групи “Брати Грімм” Борис Бурдаев відзначився в заголовках “жовтих” ЗМІ. Артист нібито збирається змінити стать.

При цьому продюсер артиста Андрій Бородін налаштований категорично: “Якщо він це зробить, я перестану з ним працювати. Він гей, а це і так відхилення. Якщо він стане ще й жінкою, то буде просити називати його НЕ Борей, а якою-небудь Наталі … Публіка перестане його сприймати “.

За словами Бородіна, співак постійно зриває роботу своїми витівками, змішує особисте життя і кар’єру.

“Він спокійно може приїхати в місто на гастролі і безвилазно сидіти в спеціальних чатах для геїв: викликати собі когось або тупо шукати, з ким провести ніч. Для мене це неприйнятно. Замість того щоб готуватися до концерту, він думає, з яким хлопчиком йому переспати. Він дуже часто зриває інтерв’ю, особливо якщо не задоволений фізично. до того ж наш продюсерський центр займається дитячою творчістю, а тут Боря-гей. Недобре це “, – цитує продюсера Life.ru.

Коли журналісти дісталися до самого Бурдаєва, щоб прояснити ситуацію, той відповів досить розпливчасто: “По-перше, я в принципі не зможу народити дитину, це, звичайно, було б добре, але поки неможливо. Хоча мені заплатили б мільйон доларів, тому що мужик нарешті народить. По-друге, це виглядає дуже неестетично. Уявляєте, ви будете знімати ролик, як я народжую дитину. Через що мені це робити? А ви знаєте, що мужики на пологах-то падають в обморок, коли бачать, що там відбувається. А тут я буду народжувати … Це безумно некрасиво, товариші. Так що наука нам допоможе “.

Читайте також:«БІДНА НАСТЯ ВЖЕ НЕ ТА»: 44- РІЧНА АКТРИСА СИЛЬНО ПОСТАРІЛА (ФОТО)

бурдаєв

Джерело.

Related Post

facebook