Події
В Україні розгорілася суперечка навколо відвертих фото годування грудьми

Грудне вигодовування – це природний процес, який важливий як для мами, так і для малюка. Однак багато хто до цих пір сперечаються про те, чи потрібно виставляти процес годування напоказ або це, все-таки, те, що стосується тільки мами і дитини?

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook фотограф Оксана Бондар поділилася прекрасними фотографіями, на яких зображений процес годування грудьми мамами своїх малюків. Однак навколо її фоторобіт розгорілася суперечка не на жарт – одні користувачі пишуть про те, що це виглядає чудово і дуже зворушливо, інші ж, навпаки, критикують, називаючи годування грудьми дуже особистим процесом, який категорично не можна виставляти напоказ.

Противники відкритого годування грудьми пишуть, що це дуже особисто, і, якщо так піде далі, то незабаром може з’явитися проект про те, як зароджується життя.

“А я ось ложка дьогтю (занадто це особисто (такими темпами скоро з’явиться проект” Малюк, дивись як ми з татом робили тебе мімімі “, – пише користувач Роман Кушніренко.

“Жінки з розуму посходили! Це ж особисто! Викладають відео і фото як вони годують дитину. Фу”, – відзначає Анастасія Христенко.

Що ж стосується прихильників, то вони назвали ці фотороботи красивими і піднесеними, і навіть порадили фотографу зробити виставку її робіт.

Читайте також:  Катя Чілі пояснила шокуюче відео з годуванням сина грудьми (відео)

“Як шкода коли я годувала не було такої пропозиції від фотографів … Знімки чудо !!! Не слухайте нікого !!” – Написала Anna Limanskaya.

Джерело.

Related Post

facebook