fbpx
Політика
В подіях на Майдані все ж відшукали “слід” Росії ?

Під час Майдану 18 лютого 2014 року спецпідрозділу «Беркут» та внутрішнім військам були роздані спеціальні засоби посиленої дії з шкідливими речовинами, що надійшли з Росії.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив заступник начальника Головного слідчого управління, начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк сьогодні на брифінгу в Києві.

За його словами, 18 лютого 2014 року на озброєння «Беркуту» та внутрішнім військам було надано спецзасоби посиленої дії, що надійшли з Росії в протиправний спосіб, які не пройшли експертизи.

«Окремі з них, за висновками експертиз на даний час, містили вкрай шкідливі речовини. Ці речовини у жодних спецзасобах країн світу не застосовуються. Станом на 18 лютого 2014 року правоохоронцям було роздано світлошумові та газові гранати», – додав Горбатюк.

Раніше сьогодні в ГПУ заявляли, що у лютому 2014 року тодішня влада не робила жодних кроків для мирного врегулювання ситуації і розробила план розгону Майдану, який не виключав убивства.

Джерело.