Події
В Авакова підтвердили особу вбивці Вороненкова: з’явились нові подробиці

Радник міністра внутрішніх справ, народний депутат від “Народного фронту” Антон Геращенко повідомив деталі про встановлену особу вбивці колишнього депутата російської Держдуми Дениса Вороненкова, пише 24 канал.

Про це Геращенко написав у своєму Facebook.

Він підтвердив, що вбивцею Вороненкова був громадянин України, уродженець Севастополя Павло Паршов.

“Вбивство Дениса Вороненко було скоєно громадянином України Паршовим Павлом Олександровичем, 1988 року народження, уродженцем міста Севастополь, агентом російських спецслужб. За своє життя Павло Паршов ніколи офіційно не виїжджав за кордон України. Але в лютому 2015 року він перетнув кордон України пройшовши пішки через один з КПП на кордоні з Білоруссю.

Читайте також: Довідка: Хто такий Вороненков і що він робив в Україні

У Росії, де він перебував перед закиданням в Україну, він пройшов курс спеціального навчання в школі для диверсантів, створеній ще за часів сталінського НКВС. Йому було поставлено завдання, вжитися в один з підрозділів збройних сил або Національної гвардії, бажано маючи гучне ім’я в суспільній свідомості і робити вигляд, що він звичайний солдат.

Здоровий, дужий юнак, громадянин України, успішно виконав завдання російських спецслужб і рік прослужив в одному з підрозділів Національної Гвардії. У бойових діях участі не приймав. Звільнився в серпні 2016 року. Після чого чекав отримання команди діяти з Москви. Вчора він її отримав, а сьогодні виконав, забравши з собою в могилу Дениса Вороненкова.

Слідство перевіряє всі обставини підготовки і організації вбивства колишнього депутата Державної Думи, громадянина України Дениса Вороненкова. За минулі з моменту вбивства години слідству вже відомо багато.

Жорсткому аналізу піддадуться критерії перевірки при прийомі в ЗСУ, Нацгвардії і інші силові структури України на предмет можливої ​​причетності до роботи на спецслужби РФ. Оскільки не відомо поки ще, скільки таких Павлів Паршових заслані до нас за останні роки в українські спецслужби, поліцію, Національну Гвардію, Збройні сили, інші органи влади. І скільки ще лиха вони можуть принести нашій багатостраждальній Україні, починаючи від терактів проти відомих журналістів і політиків, аж до диверсій на транспорті і військових об’єктах. Але скоро ми це дізнаємося”,- написав Геращенко.

Читайте також: З’явилась інформація, як насправді відбувалося вбивство Вороненкова

Реклама

Related Post

facebook