fbpx
Події
Українці, що впала в кому в Єгипті, потрібна термінова реабілітація – у дівчини відмирають клітини головного мозку

Дівчині потрібне дороге лікування, спрямоване на відновлення життєво важливих функцій організму.

29-річній українці Юлії Шпичці, яка на відпочинку в Єгипті захворіла на менінгоенцефаліт, потрібна дорога реабілітація. Медикам вдалося перемогти захворювання, але через нього клітини головного мозку дівчини почали відмирати. На відновлення життєво важливих функцій організму, за словами лікарів, у неї є всього півтора місяці, а лікування обійдеться в 150 тисяч гривень на місяць.

Після транспортування з Шарм-ель-Шейха до Києва Юлію Шпичку безкоштовно прийняла на лікування Олександрівська клінічна лікарня в Києві. Лікарі вилікували менінгоенцефаліт, однак провести реабілітацію вони не можуть, тому дівчину перевезли до приватної клініки.

“За нашу проблему взялася клініка “Оберіг”, реабілітаційне інсультне відділення зараз працює з нами. Її стан стабільно важкий, вона знаходиться у вегетативному стані, без свідомості, – розповів чоловік Юлії Олександр. – Менінгоенцефаліт вилікували, але у неї із-за того, що був брак кисню, почали відмирати клітини головного мозку, через що вона і знаходиться в такому стані”.

Читайте також: «Підприємство смерті» для українських дітей в Угорщині (відео)

Зараз дівчина вже не в комі, але поки що на зовнішні подразники не реагує.

“Є враження, що бувають деякі прояви її реакції, але поки вони (лікарі. – Авт.) підтвердити не можуть”, – каже Олександр.

Наразі лікарі не дають прогнозів, спостерігаючи за станом дівчини і проводячи аналізи і дослідження. За результатами цих досліджень колоквіум лікарів визначить подальші дії, розповідає Олександр. При цьому, реабілітація в приватній клініці обійдеться в 150 тисяч гривень на місяць, а родина давно вже вичерпала свої фінансові можливості. Навіть на транспортування Юлії до України літаком санітарної авіації їм довелося збирати гроші у всіх, хто міг допомогти.

“Повністю літак і лікування в Шарм-ель-Шейху обійшлося в 34 тисячі доларів. Страхова компанія виділила 20 тисяч доларів. Все інше збирали друзі, знайомі, небайдужі люди”, – розповідає Олександр.

Родина Юлії Шпички зверталася і до Міністерства охорони здоров’я, але допомоги з медикаментами і фінансами не отримали. Зате грошима допомагають два волонтерських фонди і небайдужі люди, розповідає Олександр.

У зв’язку з необхідність в дорогому лікуванні родина звертається з проханням про допомогу.

Це можна зробити за допомогою поповнення карти Приватбанку 5168-7573-0782-2041. Одержувач Негрій Віктор Григорович (батько дівчини). З родиною Юлії Шпички можна зв’язатися за телефонами: 098-507-13-80 (брат Богдан), 097-900-01-81 (чоловік Олександр).

Нагадаємо, Юлія Шпичка захворіла під час відпочинку в готелі в Шарм Ель Шейху. Дівчині стало погано на пляжі. Згодом стан Юлії лише погіршився і її терміново привезли до Міжнародного госпіталю Шарм Ель Шейх, де дівчину ввели в стан медикаментозної коми. Дочку хворої відправили рейсом до Києва, а чоловік – Олександр Шпичка залишився з дружиною в Єгипті. Через кілька днів літаком санітарної авіації дівчину доставили до України. Прийняти на лікування хвору погодилися в реанімації інфекційного відділення Олександрівської клінічної лікарні міста Києва.

До трагедії Юлія Шпичка перебувала в декретній відпустці, її дочці 1,8 року.

Читайте також: Туристці, яка впала в кому в Єгипті, поставили діагноз – менінгіт і вірусний енцефаліт (фото)

Джерело.