fbpx
Дозвілля
«Українська Адель» довела Святослава Вакарчука до сліз

За 18-річну Віталіну Мусієнко, яка приїхала з села Котельва на Полтавщині, розгорнулося справжнє протистояння між Тіною Кароль, Святославом Вакарчуком і Іваном Дорном. Дівчина прийшла на «Голос країни», щоб визначитися зі своїм майбутнім, адже зараз вона вчиться в Харкові на мікро- і нано-електронщика, але розуміє, що її покликання – сцена. Віталіна виконала пісню Іларії «Відьма» настільки потужно і пронизливо, що за вокал і енергетику її вже встигли охрестити на проекті самородком і «українською Адель».

Учасниця обрала в якості тренера лідера «Океану Ельзи» і крізь сльози зізналася, що для такої простої дівчини, як вона, яка раніше мріяла хоча б потрапити на концерт свого кумира, виступити перед ним на сцені – справжнє здійснення мрії.

«Святославе, я не побоюся цього сказати, але для мене Ви, напевно, сучасний Тарас Шевченко. Свого часу він змушував наш народ плакати, сміятися, боротися. Так зараз і Ви змушуєте нас це робити своїми піснями», – звернулася Віталіна до Вакарчука. Святослав був настільки зворушений щирим зізнанням дівчини, що в його очах блиснули  чоловічі сльози.

Джерело.

Реклама