Політика
У Єврокомісії прокоментували розмови про відтермінування безвізового режиму

У Єврокомісії розраховують, що українці найближчим часом матимуть змогу подорожувати Європою без віз, незважаючи на скептичні заяви окремих урядів ЄС.

Про це йдеться у офіційному коментарі Представництва Європейського Союзу в Україні, який в суботу опублікувала “Європейська правда”.

“Після того, як Україна успішно досягла відповідності всім індикаторам, які встановлені Планом дій візової лібералізації , Єврокомісія запропонувала Раді ЄС та Європарламенту зняти візові вимоги (для короткострокових поїздок в ЄС) для громадян України”, — йдеться у заяві дипмісії.

“Єврокомісія сподівається, що Європарламент та Рада ЄС дуже скоро схвалять цю пропозицію”,— додали у Брюсселі.

Європейські дипломати також додали, що ідея про впровадження механізму, який дозволяв би призупиняти дію безвізового режиму, не спрямована проти якоїсь конкретної країни.

“Цей механізм має застосовуватися горизонтально, для всіх держав, що отримали візову лібералізацію”, — підкреслюється у повідомленні.

До слова, міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає можливе перенесення введення безвізового режиму для України ударом по репутації Євросоюзу.

Читайте також: Вакарчук: В Україні час запровадити подвійне громадянство.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook