Світ
​У Саудівській Аравії терапевт вчить чоловіків правильно бити своїх дружин (відео)

Саудівський сімейний терапевт і психолог Халед аль-Сакабі випустив відеокурс з правильного побиття дружини. Про це повідомляє The Independent, передає The Independent.

Свій відеоурок він починає зі слів про те, що “питання, як бити дружину, є складним і неоднозначним, і недосвідчених на цьому шляху чекає безліч небезпек”. Однак лікар відразу додає: “Якщо буде на те воля Аллаха, ми пройдемо по цьому мосту, не оступившись”.

Аль-Сакаби розповідає слухачам, що бити дружину потрібно, для того щоб навчити її правильній поведінці. З його слів, робити це потрібно без гніву і люті, “дотримуючись при цьому положення ісламу”. Не можна використовувати палиці або гострі предмети, але допускається застосування місваком (спеціальної щітки для чищення зубів, зробленої з гілки дерева арак) або джгута, згорнутого з носової хустки.

Читайте також: Ніякий він не доктор: В Україні заборонили відомі ліки (документ).

“Сумно, що багато чоловіки використовують палицю. Адже мета полягає в тому, щоб дружина усвідомила, як неправа вона була по відношенню до чоловіка”, – нарікає лікар.

Для цього необхідно перед розправою нагадати жінці про її права та обов’язки відповідно до волі Аллаха, стверджує Аль-Сакабі.

“На жаль, зараз багато дружин хочуть відчувати себе рівнею чоловікам. Це дуже серйозна проблема”, – вважає терапевт.

Читайте також:  Активісти зняли двох копів, які «милувалися світанком» в робочий час. Один з них виявився без одягу (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook