fbpx
Політика
“У нас і далі перебувають 5 тис. російських військовослужбовців на Донбасі” – Порошенко в Мюнхені

Президент України в Мюнхені звернувся до Путіна.

На Донбасі продовжують перебувати п’ять тисяч російських військових, заявив президент України Петро Порошенко.

“У нас і далі перебувають 5 тис. російських військовослужбовців на Донбасі”, – заявив він, виступаючи на Мюнхенській конференції з безпеки в суботу.

Також Порошенко розкритикував заяву керівництва РФ про те, що в Україні нібито триває громадянська війна. “Пане Путіну, це не громадянська війна на території України, це ваша агресія”, – сказав Порошенко.

На думку президента України, Росія намагається створити альтернативну Європу зі своїми цінностями. “На жаль, я не дуже хочу коментувати промову прем’єра Медведєва, але зрозуміло, що перед нами стоять дуже серйозні проблеми. Найбільша небезпека для нас, для європейців, – це альтернативна Європа. Європа з альтернативними принципами і цінностями”, – заявив Порошенко.

Росія офіційно не визнає своєї участі в конфлікті на території Донецької та Луганської областей, а також продовжує заперечувати постачання зброї сепаратистам Донбасу.

Нагадаємо, на початку лютого в Генштабі заявляли, що на території Донецької та Луганської областей перебувають близько семи тисяч кадрових російських військових.

Торік Порошенко заявляв, що в Україні перебувають понад 9 тисяч військових РФ, більш як 500 танків, а також броньовані машини і важка артилерія.

Джерело.

Реклама