fbpx
Без рубрики
У мережі з’явився повний краш-тест Galaxy S7 edge(Відео)

У мережі опублікований найповніший краш-тест Samsung Galaxy S7 edge, в якому блогер Джері Ріг показав, що буде, якщо дряпати гаджет гострими металевими предметами, впливати вогнем, а також посилено згинати.

Експеримент, проведений Рігом, є найповнішим краш-тестом нового флагманського смартфона.

Він допоможе його потенційним власникам з’ясувати, наскільки надійний гаджет і чого варто побоюватися, купуючи його.

У відео показано, як блогер спочатку вирішив перевірити міцність скла смартфона і, використовуючи гострі металеві предмети, почав шкрябати його. Відомо, що за шкалою Соос міцність звичайного скла досягає показника 5. При цьому загартоване скло Gorilla Glass 4, встановлене з обох сторін гаджета, подряпалося при впливі інструменту №6 з твердістю в 7 балів.

У той же час скло, що захищає камеру, виявилося більш міцним. Однак пластик, що захищає спалах смартфона, виявилося, легко пошкодити простим канцелярським ножем.

Без особливих зусиль дряпається і алюмінієва рамка Samsung Galaxy S7 edge. Однак її пошкодження не дуже помітні.

Досить легко, як з’ясувалося, пошкодити і скло, яке захищає задню панель смартфона. При цьому виробник стверджує, що скла на обох сторонах гаджета однакові.

При впливі вогнем на органічні світлодіоди дисплея, вони, як правило, темніють. Однак Super AMOLED-екран гаджета повівся інакше, він спочатку потемнів, а після повернув собі початковий колір.

Намагаючись зігнути смартфон, блогер не зміг цього добитися, впливаючи з боку екрану. При цьому вдалося зігнути смартфон, впливаючи з боку задньої панелі. Ріг зазначив, що виробник на презентації підкреслював особливу міцність нового гаджета, натякаючи на “погнуті” iPhone. При цьому, як виявилося, гаджети корейської компанії не такі вже й стійкі.

Джерело.

Реклама