fbpx
Без рубрики
У мережі Facebook з’явився новий вірус

У соціальній мережі Facebook з’явився новий вірус.

Так користувачам в личку приходить посилання з незрозумілим вмістом. Після того, як користувач по ній переходить, його аккаунт зламують.

Потім з цієї сторінки розсилається спам як в особисті повідомлення, так і в групи і спільноти, на які підписаний користувач.

Інформацію про те, як зламати сторінку в соціальних мережах, можна знайти у відкритому доступі в інтернеті. Як пишуть хакери, найпростіший – дізнатися пароль користувача, а потім вручну змінити його.

Ще один із способів – використовувати програму «Кейлогер». Вона записує всі клавіші, натиснуті користувачем комп’ютера, на який вона встановлена. Програму для злому Facebook можна вручну встановити на комп’ютер.

Фішинг називають найскладнішим із запропонованих способів злому сторінки Facebook, однак, він найпоширеніший. Суть фішингу полягає в створенні помилкової копії сторінки, на якій вводиться логін і пароль. Ця сторінка може бути відправлена ​​потенційній жертві злому будь-яким доступним способом.

Отож, радимо більш уважніше придивлятися до підозрілих посилань, які отримуєте, навіть якщо вони приходять від ваших друзів.

Джерело.