fbpx
Дозвілля
У Києві пограбували Павла Зіброва на Toyota Land Cruiser.
  Злочинці повернули народному артисту України Павлу Зіброву сумку з документами, яку вони напередодні вкрали з салону його автомобіля.
  За словами Зіброва, зловмисники повісили сумку з усім її вмістом, на дверях будівлі, де знаходиться виконавча служба міста Вишневе. Однак грошей у сумці не було. Пограбування сталося на вулиці Ванди Василевської 23 лютого близько 13:00.
  Вийшовши зі свого автомобіля Toyota Land Cruiser-200, Зібров попрямував до відділення ПриватБанку, щоб у банкоматі поповнити рахунок мобільного телефону. – Ввів картку, поповнив рахунок, вся процедура тривала буквально дві хвилини. Коли вийшов, побачив, що переднє скло мого автомобіля розбите, а з сидіння вкрали сумку, в якій було 15-17 тисяч гривень, паспорт, права, посвідчення учасника бойових дій (виступав із концертами в частинах радянської армії під час війни в Афганістані ) і вся моя фонотека, яку я завжди вожу з собою. Ось фонотеку дуже шкода. Але нічого, на студії архів є, все відновимо, – розповів Зібров.
  Співак вважає, що зловмисники стежили за ним. – До цього я зупинявся і купував квитки, швидше за все тоді мене і почали пасти, – зазначив артист. Зібров повідомив, що поліцію на місце події викликали свідки, які в момент крадіжки перебували на балконі сусіднього будинку. За словами співака, зловмисники втекли на автомобілі Infinity.

Джерело: fakty.ictv.ua

Реклама