Без рубрики
Це зрив Мінська-2: перемога Джамали на “Євробаченні-2016” призвела до сказу російських політиків

Перемога української співачки Джамали на “Євробаченні-2016” у Стокгольмі нібито політизувала конкурс і може розглядатися як мінські угоди.

Про це 15 травня на своїй сторінці у Facebook заявив сенатор Ради Федерації Костянтин Косачов.

На його думку, перемога України може розглядатися тільки як “поразка Європи” і “мінського процесу”.

“Програла Європа. Адже в розумах європейців перемогла не “Ода до радості”, а відверта “холодна війна”. Програв мінський процес. У тому числі і зусилля команди президента Порошенка, до речі. Їй і без того неймовірно важко зібрати необхідну більшість для затвердження першочергових пунктів Мінська – законів про децентралізацію, амністію та інше. Тепер стимулів ще менше: навіщо змінювати закони, домовлятися, якщо – “Європа з нами”? “Захід нам допоможе”. Саме тому програла Україна. І аж ніяк не тільки її багатостраждальний бюджет. Адже головне, що як повітря зараз потрібно країні і нації – мир. А перемогла війна. До переможного. Тому підсумок Євробачення не просто розчаровує. Голосували за Джамалу, по суті проголосували за продовження репресій Києва проти власного народу. Ось і Яценюк вже відзначився: “Україна перемагає, і буде перемагати, Крим буде українським!” – розговорився сенатор.

Від Косачева вирішив не відставати і глава думського комітету з міжнародних справ Олексій Пушков, який у своєму Twitter заявив про право росіян співати про “мучеників” українського міста Одеса.

“З конкурсу Євробачення перетворилося в поле політичних битв. Тепер білоруси мають право співати про спалену Хатинь, а росіяни – про мучеників Одеси”, – заявив Пушков.

До своїх колег приєднався і лідер ЛДПР Володимир Жириновський – він теж прокоментував перемогу України.

“Підсумки Євробачення – ганьба Європи! Все населення голосує за Лазарєва, а перемога в України. Гнилу начинку євродемократії побачив весь світ!” – заявив ліберальний демократ Жириновський.

Нагадаємо, Джамала з піснею про Крим посіла 1 місце у фіналі міжнародного музичного конкурсу “Євробачення-2016” у Стокгольмі.

Користувачі з Росії на знак помсти Україні залишили в Instagram співачки безліч образливих коментарів.

Читайте також: Шнуров відреагував на пропозицію Рогозіна їхати на «Євробачення» в Україну.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook