fbpx

Це сталося у селі Березівка Тисменицького району. Того трагічного дня чоловік був на роботі, а старший син пішов гуляти з друзями. Удома залишилася мама з двійнятами. Що сталося за зачиненими дверима їхньої хати, як спалахнув вогонь – наразі достеменно не відомо. Однак 35-річна жінка та двоє трирічних малюків-близнят загинули на місці, повідомляє ТСН.

Сусіди побачили, як з-під дверей хати валив густий дим. Кинулися вибивати вікна та двері, які були зачинені. Але зарадити нічим вже не змогли.

Односельці припускають, що жінка вкладала дітей спати, заснула й сама. І, можливо, незчулася, як хтось із малюків прокинувся і почав бавитися сірниками. А оскільки вікна були пластикові, щільно зачинені, виникло сильне задимлення.

Читайте також: РАДА ВВЕЛА НОВУ ПІЛЬГУ ДЛЯ ПЕВНОЇ КАТЕГОРІЇ ЛЮДЕЙ

Рятувальники кажуть, що й вогню як такого не було – згоріла лише одна шафа, однак диму справді було багато,тож жінка з дітьми просто вчаділи.

Зараз правоохоронці з’ясовують причини загоряння, відкрили кримінальне провадження. Слідство має встановити справжню причину трагедії. Не виключають і версію підпалу.

Related Post

facebook