fbpx
Політика
Сироїд присоромила голову Податкової за презент на 8 Березня, дорожчий від 3 тис. грн (фото)

Заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд присоромила голову Державної фіскальної служби Романа Насірова за презент, що прийшов їй від його імені напередодні 8 Березня. Про це Сироїд повідомила на своїй сторінці в Facebook.

“Радянська звичка дарувати цінні подарунки посадовим особам продовжує дивувати – учора виявила в приймальні таке “явище” і листівку з привітанням від голови Державної фіскальної служби України”, – пише Сироїд.

Заступник голови ВР також зазначила, що подарунок не тільки недоречний в умовах війни, а й за Законом України “Про запобігання корупції” вона не може його прийняти.

“Я дуже сподіваюся, що голова Державної фіскальної служби просто не обізнаний про те, яким чином від його імені вітають жінок з 8 Березня”, – написала Оксана Сироїд.

“Цю радянську практику “подарунків” потрібно викорінювати в першу чергу зі свідомості державних службовців, може, навіть із підсвідомості, тому що мені невідомо, де саме народжується ідея робити презенти вартістю понад 3000 грн”, – додала Сироїд.

Відповідно до закону, вона здала “подарунок” на зберігання.

сироїд

Подарунок

Джерело.