fbpx
Світ
Стартап українців набув небувалого розголосу в Кремнієвій долині

У США запустили інтернет-платформу для довгострокової оренди житла – “Rentberry”.

Це український стартап, в який засновники залучили $ 845 000, а оцінка від світових інверсторів становила $3 млн.

Заснували стартап Олексій Любинський, Лілія Остапчук та Арсен Костенко, які живуть в Сан-Франциско. Ще вісім його співробітників мешкають в Києві.

Проект Rentberry повинен спростити процедуру довгострокової оренди житла в США.

Всі процеси на сайті: перегляд квартири, підписання договорів і щомісячні платежі відбуваються онлайн. Сервіс дозволяє перевірити кредитну історію орендаря – без цього житло в Америці дуже складно орендувати. Також на Rentberry можна буде проводити аукціон серед потенційних орендарів в Сан-Франциско, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та інших великих містах, де дуже висока конкуренція на житло.

Відразу після старту про цей проект написали найбільші американські ЗМІ, розробку українців показали в прайм-тайм по CBS TV, де проект порівняли з eBay для оренди нерухомості, повідомляє nashkiev.ua.

Також про запуск Rentberry написали такі відомі американські видання як Vanity Fair і Independent і місцеві і спеціалізовані видання: SFGate (велике регіональне ЗМІ в Сан-Франциско і Кремнієвої Долині), Digital Trends (видання про технології), Inman (велике real estate видання в США ).

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ СЕРВІС TRIPMYDREAM ВИЗНАЛИ НАЙКРАЩИМ ТУРИСТИЧНИМ СТАРТАПОМ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ

Джерело.

Реклама