fbpx
Політика
“Спіймати момент”: путінський експерт озвучив кривавий план щодо падіння України (відео)

Провідний експерт Центру військово-політичних досліджень МДІМВ Михайло Александров відкрито заявив, що російська армія може використовувати авіацію, крилаті ракети і далекобійні системи в Україні в разі, якщо сили АТО порушать перемир’я на Донбасі. Відповідний відеоролик опублікований на Youtube.

За його словами, російським військам необхідно повторити в Україні “сирійський варіант” зі знищенням основної військової інфраструктури України, центрів зв’язку, керування та систем ППО.

“Нам треба використовувати момент, коли перемир’я великомасштабно буде порушено українською стороною. Тільки-но вони порушать перемир’я – має розпочатися масштабний наступ військ Донбасу, підтриманий нашою авіацією і далекобійними системами. Тобто ракетними системами, крилатими ракетами, ракетами “Іскандер”, – заявив Александров .

За його словами, потім на територію України зайдуть російсько-терористичні війська, які будуть “зачищати піхоту”.

“Я думаю, щойно почнеться ця операція, будуть звільнені Донецька, Луганська, Харківська області. І потім посиплеться український режим”, – сказав він.

Крім того, Александров озвучив “плани” щодо використання захопленої української промисловості.

“Україна – багата територія: там багато промислових підприємств, які і для нашої промисловості потрібні. Завод “Мотор Січ”, досі не можемо налагодити виробництво деяких двигунів для гелікоптерів. Зайві потужності нам не завадять. Суднобудівна промисловість, інфраструктура залізнична… Ми в економічному плані тільки виграємо”, – додав він.

На заяву Александрова відреагували в проекті “Миротворець”.

“Рекомендуємо додивитися всім громадянам України це відео до кінця. Нагадуємо: ті що співають на вокзалах, снідають на кордоні, розповсюджують думковіруси “братський народ”, “ми за мир” – для нас вже давно є категорія спільників агресора і терористів. Попереджаємо: якщо, не дай Бог, цей сценарій почнуть втілювати, ви станете його першими жертвами. Це дуже тонкий натяк?” – сказано в повідомленні організації в Facebook.

Читайте також: В раду внесено проект Постанови про відзначення 650-річчя визволення українських (руських) земель від іга Золотої ОрдиДжерело.

Related Post

facebook