Світ
Шокуюча історія: чоловік годує груддю свою дитину (фото)

Це фото може здатися огидним, але не поспішай робити висновки…
Еван Хемель народився дівчинкою у місті Кембрідж. На жаль, з найменших років у нього з’явилися ознаки транссексуальності. Причому це була зовсім не примха, як багато хто може подумати, а реальний генетичний збій.

Разом з статевим дозріванням у Евана все виразніше виявлялися чоловічі ознаки. Організм почав виробляти все більше тестостерону, а обличчя і тіло покрилося густим волосяним покривом.

У 19 років Хемель остаточно вирішила стати чоловіком і взяла собі ім’я Еван. Більшість нових друзів рудобородого хлопця навіть не підозрювали, що він був народжений в жіночому тілі.

Втім, Еван так і не зробив собі операцію зі зміни статі, адже від цього кроку його утримувала мрія мати своїх дітей. Розуміючи, що в майбутньому навряд чи буде забезпечено шанс завести дитину природним способом, Еван зважився на авантюру.

Читайте також:ЧОЛОВІК, ЯКИЙ БУВ ЖІНКОЮ, НАРОДИВ ВІД ЖІНКИ, ЯКА БУЛА ЧОЛОВІКОМ (ФОТО)

Завдяки штучному заплідненню, Хемель у свої 35 років зміг (чи правильніше буде сказати змогла) завагітніти. Хоча у Евана був вкрай низький рівень жіночих гормонів, але все ж, завдяки невсипущому спостереженню лікарів, йому вдалося виносити і народити хлопчика!

Тепер Еван оточує свого сина теплом і турботою. Хемель не приховує, що в подальшому має намір завершити трансгендерний перехід, але зробить це лише тоді, коли дитина більше не потребуватиме його «материнської» допомоги.

Брат Евана сфотографував молодого татуся в момент годування грудьми і виклав знімок у Фейсбуці. Це фото викликало небувалий резонанс, причому думки людей розділилися. Одні вважали знімок огидним, інші ж, навпаки, поспівчували Евану, одночасно віддаючи належне його рішучості.

А на чиєму боці ти?

Джерело.

Related Post

facebook