fbpx
Події
Шкоди завдала сама. Справу дівчинки, яку прив’язували у санаторії Ворзеля, закрили

За результатами досудового розслідування у справі побиття дівчинки в санаторії “Орлятко” у Ворзелі, встановлено, що ніхто із персоналу чи дітей, які на той час перебували у санаторії, тілесних ушкоджень дівчинці не завдавав.

Таку офіційну відповідь дало Головное управління Національної поліції у Київській області на запит батька дівчинки, Андрія Наливайка. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

“Там мені стало відомо, що кримінальну справу з нашого питання ЗАКРИЛИ! Ніхто відповідальності НЕ НЕСЕ! Ніякого злочину не було!”, – написав він.

На запит Наливайка Головне управління Національної поліції у Київській області дало роз’яснення. Згідно із судово-медичною експертизою, тілесні ушкодження на тілі дитини знаходяться в ділянках, доступних для самоспричинення.

Наразі слідчим відділом Ірпінського відділу поліції дане кримінальне провадження постановою від 17.10.2016 закрите, у зв’язку з відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення (на підставі ст. 284 ч. 1 п. 2. Кримінально-процесуального кодексу України).

“За фактом побиття було розпочате кримінальне провадження за ч.1 ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Під час досудового розслідування встановлено, що ніхто із працюючого персоналу, ні діти, які на той час знаходились у санаторії “Орлятко”, тілесних ушкоджень дівчинці не наносив”, – йдеться у відповіді.

Нагадаємо, що на початку серпня 2016 року соцмережі сколихнула історія батька, який виклав світлини своєї прив’язаної дитини у санаторії “Орлятко” міста Ворзеля.

Друзі, прохання максимального репосту!!!!

Джерело.

Related Post

facebook