Політика
“Що про нього відомо? Єврей…” КремльТВ відзначився скандальним сюжетом про Гройсмана (відео)

Телеканал “Росія 24” оприлюднив сюжет про кандидата в прем’єр-міністри України Володимира Гройсмана, в якому зробив особливий акцент на національності нинішнього спікера Верховної Ради.

“Що про нього відомо? Єврей, 38 років, відданий друг і соратник Порошенка. Колишній мер Вінниці, майже відразу сів у крісло спікера”, – розпочала ведуча свою розповідь.

Слова ведучої спричинили скандал – телеканал звинувачують в умисному розпалюванні антисемітизму.

Зокрема, відомий російський журналіст Матвій Ганапольський заявив, що Кремль часто використовує антисемітизм “у патріотичних цілях” – для боротьби з Україною

“Вперше це сталося під час президентських виборів в Україні. Розповідаючи в популярній російській аналітичній програмі про Порошенка, відомий ведучий, пояснюючи, що він, Порошенко, фашист, поцікавився, як він може підтримувати цей фашизм, якщо сам є євреєм. Мета пасажу була цілком зрозуміла – порушити в сусідній державі антисемітську хвилю проти Порошенка. Не вийшло – він став президентом. Потім було ще кілька подібних випадків, завжди з однією прикметою: той, хто піднімався в київській ієрархії і претендував на владу, той – ніби випадково – на російському телебаченні називався євреєм”, – зазначив Ганапольський у блозі на сайті “Радіо Свобода“.

“І ось, як ми знаємо, цей Гройсман повинен стати прем’єр-міністром. І канал “Росія 24” вирішує “просвітити” російську, а також українську аудиторію, де зрідка цей канал видно, інформацією про кандидата… Що хотіли сказати в першу чергу, те сказали. А хотіли сказати: “Ей, українці, ви чого там, блекоти об’їлися?! У вас же прем’єром може стати єврей! “Але і своїх росіян не забули: “Уявляєте, росіяни, у цих фашистів єврей може стати прем’єром! Добре, що у нас такого бути не може!”, – додав журналіст.

“Олена Риковцева, моя хороша приятелька, журналіст “Свободи”, дотепно з цього приводу написала: відповідно до подібних пріоритетів, наступна новина звучатиме так – “Прем’єр-міністром України став єврей Гройсман”, – заявив він.

Читайте також: Гройсман звернувся до українців: Потрібна підтримка (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post