Дозвілля
Що не потрібно робити в ліжку з жінкою

Ніщо так не дратує жінку, як два стандартних поцілунки – в губи та груди, якими день у день, з місяця в місяць, з року в рік починає та закінчує прелюдію чоловік, пише Радіо 24

Якщо ти хочеш сповна насолодитися близькістю з коханою, то запам’ятай, що жінка – це не банкомат, який видає бажане за допомогою певних комбінацій. Усе значно складніше. Ми розповімо, що не слід робити в ліжку, щоб пристрасна ніч не закінчилася плачевно.

Дивитися телевізор. Важливий матч улюбленої футбольної команди? Остання серія “Шерлока”? Та не важливо! Ні в якому разі не смій сказати їй, що вона своєю красою загороджує тобі екран телевізора. Ти ж не хочеш залишитися без любощів та їжі на місяць.

Після пива та риби. Без сумніву, вона тебе любить, але цілувати кохану після трьох літрів пива та доброго кілограма солоної риби не варто. По-перше, ти ж не хочеш, щоб вона померла від цих ароматів. По-друге, це ні на грам не приваблює її.

Мачо-мен. Не ображайся, але жінку цим не вразиш. Особливо, якщо при цьому ти умудришся похизуватися своїм минулим досвідом. Повір, оцього краще взагалі не говорити. Переходь до діла та здивуй її.

Історія про колишню. Якщо ти хочеш все зіпсувати – розкажи їй про свою екс-дівчину. Головне не забудь наголосити на тому, що вона любила таку-то позу та мала таку-то секретну зону. Для того, щоб “добити” її – спитай, чи вона таке полюбляє. Гарантуємо, що це була ваша остання зустріч у ліжку.

Читайте також: 15 неочікуваних речей, які зводять чоловіків з розуму

Самомилування. Ох, немає нічого кращого, ніж милування собою перед дівчиною. Погладжування своїх кубиків пресу, захвалювання біцепсів. Це, звичайно ж, дуже круто, що ти слідкуєш за собою, але не варто на цьому акцентувати. Вибач, але ти не єдиний, хто може похизуватися пресом і сталевими біцепсами.

Знайомство з… Родзинкою вашого вечора може стати знайомство з “дружбаком”. Не важливо, як ти його називаєш. Байдуже! Просто не називай свого бійця при ній. Повір, вона не оцінить фрази: “Знайомся, це Джек”. Просто не роби так.

Related Post

facebook