fbpx
Політика
Санкції повинні залишатися, поки Росія не забереться з Донбасу – Порошенко

Президент України розповів про загострення ситуації на Донбасі.

Представники незаконних збройних формувань утримують приблизно 140 українських військових і цивільних осіб. Про це заявив президент України Петро Порошенко перед переговорами з канцлером ФРН Ангелою Меркель.

“Це жахливо, що, незважаючи на чіткі зобов’язання, підтримувані Росією бойовики продовжують утримувати близько 140 українських військових і цивільних осіб, у тому числі журналістів і волонтерів, в підвалах в нелюдських умовах”, – повідомив він.

Порошенко підкреслив, що Росія продовжує поставляти зброю і війська на Донбас. За його словами, ситуація в зоні АТО на сході України останнім часом загострилася. “Кількість обстрілів зросла, і вже в січні у нас 1200 обстрілів, близько 40 обстрілів в день”, – розповів президент.

Президент також вказав на необхідність збереження санкцій щодо Російської Федерації до повного виконання Мінських угод.

“Очевидно, що санкції проти Росії повинні залишатися, поки Росія повністю не виконає Мінські домовленості і поки вона не забереться з Донбасу. Поки не забере свої війська, свою зброю і поки не буде відновлено контроль на кордоні”, – заявив Порошенко.

За його словами, санкції були введені по відношенню до Росії за агресію проти України і вони повинні бути продовжені, поки ця агресія триває.

Джерело.

Реклама