Події
Самогубство відомого американського футболіста: опублікована передсмертна записка

Наречена колишньої зірки Національної футбольної ліги США (NFL) Аарона Ернандеса, який місяць тому вчинив самогубство у в’язниці Массачусетса, опублікувала передсмертну записку покійного.

“Ти завжди була моєю другою половинкою, і я хочу, щоб ти знала, що я завжди з тобою. Я опосередковано дав тобі зрозуміти, що відбувається. Я так люблю тебе і знаю, що ти ангел. Насправді. Ми розділилися на дві частини, щоб змінити світ. Колишня зірка “Нью-Інгленд Петріотс” засуджений до довічного ув’язнення за вбивство Розкажи мою історію повністю і ні за що не приховуй, як сильно я тебе люблю. Це був план Всевишнього, а не мій. Я люблю тебе. Нехай [ім’я приховано] знає, як я її люблю. Доглянь [ім’я приховано] і [ім’я приховано] для мене. Це мої хлопчики. “Я знав, що я люблю тебе” – Savage Garden”, – йдеться в останньому посланні Ернандеса.

Варто зазначити, що Аарон Ернандес був засуджений до довічного терміну в 2015 році.

Таке суворе покарання гравець “Нью-Інгленд” отримав за вбивство напівпрофесійного гравця в американський футбол Одіна Ллойда, який зустрічався із сестрою його нареченої.

Читайте також: Зараз я шкодую про свій вчинок: у Черкасах поліція затримала жінку, яка за 15 тисяч гривень продавала новонароджене немовля (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook