fbpx
Політика
Саакашвілі: “Вихід один – дострокові вибори в Раду … Тільки повне оновлення політичного класу в Україні”

Глава Одеської обласної державної адміністрації, керівник руху “Рух за очищення” Міхеїл Саакашвілі заявив, що єдиним виходом з політичної кризи та подолання “олігархічної контрреволюції” в Україні є дострокові парламентські вибори.

“Вихід один – дострокові вибори в Раду … Тільки повне оновлення політичного класу в Україні”, – сказав М.Саакашвілі в ході Антикорупційного форуму в Чернівцях в понеділок.
Він заявив, що “в Україні стався переворот, реванш, контрреволюція вже сталася, влада піддалася олігархам”.

“Зараз настає момент істини всіх політичних сил, які готові брати відповідальність перед народом … Олігархічна контрреволюція розраховує на те, що ми всі відпустимо руки … Але вони глибоко помиляються … Вони … оголосили незалежність від народу. Значить, пора народу оголосити незалежність від Ради, парламенту . Народні обранці, які у вирішальний для країни момент, повернулися спиною до народу, які один за іншим – і ми все це бачимо – покинули зал засідань, щоб уникнути відповідальності, не можуть претендувати на те, що вони представляють народ і наше суспільство … ” , – сказав М Саакашвілі.

Він також висловився за кардинальні зміни в уряді України.

“Питання зміни уряду – це питання національної безпеки”, – сказав політик.

Він висловив свою незгоду з думкою західних консультантів, що вибори не на часі і може бути.

“Треба це швидко зробити, треба поміняти політичну еліту, яка вже 25 років перебуває у годівниці”, – сказав М. Саакашвілі, підкресливши, що “це екзистенціальний питання для України”.

Джерело.

Реклама