fbpx
Політика
Саакашвілі відповів на заяву Лисенка

Глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі відповів Андрію Лисенку, який розкритикував його дії щодо публікації секретної інформації.

Свою відповідь Саакашвілі опублікував на сторінці facebook.

“Щось пан Лисенко, який підпорядковується безпосередньо відповідному підрозділу Адміністрації Президента України, згадав про це майже через місяць після того, як я розповів про важкі умови служби на блокпостах у Маріуполі. Більше того, кілька днів тому до Києва викликали керівника СБУ по Одеській області Батракова і доручили йому розслідувати всі проекти, що здійснюються нами в Одесі, такі як: Відкритий митний простір, Центр обслуговування громадян і Громадська приймальня, тим самим дуже інтенсивно зайнялися в БЕЗ МВС. Тобто одночасно СБУ, Міноборони і МВС отримали розпорядження зайнятися мною і нами. Нехай розслідують, чого немає все одно не знайдуть. Думаю, це відповідь на наші Антикорупційні форуми і на те, що в найближчі дні наш рух збирається широко розгорнутися одночасно у всіх регіонах України, а також на заяву Айвараса Абромавічуса, яку в кулуарах влади чомусь приписали мені, хоча колишній міністр економіки і мій друг діяв цілком самостійно.Сумно, що вони розслідують те, що зробили ми і є досягненнями нашої команди замість того, щоб розслідувати те, чому в інших місцях не зроблено нічого. Злодійська шобла дуже погано мене знає, такими діями вони тільки зміцнюють мою рішучість боротися проти свавілля влади і за наведення порядку в Україні. Зараз я перебуваю в Мюнхені, де з завтрашнього дня у мене почнуться зустрічі. Після закінчення мюнхенській конференції з безпеки повернуся і зроблю відповідну політичну заяву після того, як обговорю ситуацію що склалася з нашою командою реформаторів”.

P.S.
А що стосується блокпостів у Маріуполі, одеські волонтери на моє прохання виготовили нові сучасні контейнери і в найближчі дні ми їх повеземо до Маріуполя щоб встановити на блокпостах.