Світ
Російський поп побив хрестом водія через паркомісця(Відео)

В Інтернеті з’явилося відео, на якому видно, як чоловік в рясі б’є хрестом чоловіка, притиснутого до огорожі. Скандал стався біля торгового центру “Галерея Новосибірськ” увечері в неділю.

За словами колишнього священнослужителя Феодосія, бізнесмен напав на його брата з викруткою, тому йому довелося встати на захист родича.

Екс-ігумен стверджує, що він разом з братом, який сидів за кермом Toyota, їхав освячувати реабілітаційний центр, де лікують наркоманів. Однак раптово в машині щось зламалося, тому її довелося припаркувати на узбіччі. У цей момент ззаду під’їхав Volkswagen, з якого вийшов бізнесмен і попросив прибрати автомобіль з дороги. Між ним і водієм Volkswagen зав’язалася словесна перепалка, яка переросла в бійку.

Читайте також: СКАНДАЛ В БОРТНИЧАХ, РІК ПОТОМУ : КОЛИШНІЙ СВЯЩЕНИК, ВІДКОПАВ МЕРТВУ ДРУЖИНУ , ЗНОВУ ЗБИРАЄ ПРИХОЖАН

“Я дуже сильно злякався, бо в руках у чоловіка була викрутка, і він міг ткнути їй Дімі в око. Щоб заспокоїти водія, я взяв його за комір, заломив руки і притиснув до огорожі”, – розповів екс-священик.

При цьому за версією потерпілого, Toyota, на задньому сидінні якої сидів представник духовенства, перегородила проїжджу частину. Коли бізнесмен попросив прибрати машину з дороги, водій вилаяв його “добірним матом”. Бізнесмен не розгубився і пригрозив проколоти колеса іномарки викруткою. Але тут до розбирання підключився “поп в рясі”, який став бити підприємця важким хрестом по голові.

Як з’ясували журналісти, ще в 2011 році батюшка потрапив під церковний суд за порушення чернечих обітниць – наприклад, самовільне залишення монастиря, продаж ювелірних виробів, участь в передвиборній кампанії депутата і заклики до церковних розколів.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook