fbpx
Політика
Російські ЗМІ придумали новий фейк з візиткою “Правого сектору” (відео)

Представник незаконної “ДНР” повідомив, що візитна картка “тримала (материнську) плату” безпілотника.

В ефірі програми новин “Сейчас”, яка виходить “П’ятому каналі” в Петербурзі, повідомили про збиття донецькими сепаратистами нового українського безпілотника “Фурія”. Інцидент нібито стався 7 квітня на території Донецької області поблизу міста Ясинувата, пише Антикор.

Відмінною особливістю знищеного літака, за словами ведучої, стало знаходження всередині нього візитної картки забороненого в Росії руху “Правий сектор”.

У репортажі з місця подій також наводиться коментар представника незаконної “ДНР” Едуарда Басуріна, який повідомив, що візитна картка “тримала (материнську) плату” безпілотника. На підтвердження своїх слів Басурін показав оператору візитну картку червоно-чорного кольору, яка нібито перебувала під корпусом аппарта.

Матеріал “П’ятого каналу” був показаний 2 роки після того, як телеканал LifeNews поширив повідомлення про напад членів “Правого сектору” на блок-пост угруповання “ДНР” в Слов’янську. Тоді в репортажі повідомлялося про те, що автомобілі нападників повністю згоріли, проте речі, що знаходилися в них ( “зброя часів Другої світової війни, долари США і візитна картка Дмитра Яроша”), залишилися цілими. Ця обставина дала інтернет-користувачам привід засумніватися в правдивості повідомлення каналу, в результаті чого фраза “Візитка Яроша” стала інтернет-мемом.

Читайте також: У Росії троє смертників підірвали себе біля відділу поліції (відео).

Джерело.

Related Post

facebook