fbpx
Політика
Америка ставить на Юлю? Робочий візит Тимошенко до США

У рамках робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч зі співголовою групи підтримки України у Конгресі США Марсі Каптур.

Сторони обговорили ситуацію в Україні та те, як допомога США сприяє нашій державі у проведенні реформ і подоланні економічних та гуманітарних проблем.

У зустрічі  взяли участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова ГО «Антикорупційний Рух» Валентин Наливайченко.

Також лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко  провела зустріч із Головою Комітету зі збройних сил Сенату США Джоном Маккейном.

Голова партії  вшанувала пам’ять мільйонів українців, які трагічно втратили життя під час Голодомору 1932-1933 років.

Каптур-1-e1454494218732-878x1024

4-1024x768
У рамках робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Головою Комітету у закордонних справах Палати представників Конгресу США Едом Ройсом.

РОЙС2-1024x768
Конгресмен наголосив, що США підтримують народ України, який зіткнувся з російською агресією і загрозою для територіальної цілісності держави та її суверенітету.
Він пообіцяв, що США і надалі допомагатимуть нашій державі у цій боротьбі за свободу.

Своєю чергою, Юлія Тимошенко подякувала Еду Ройсу за підтримку та поінформувала його про поточну ситуацію в Україні, зокрема про розвиток подій на Донбасі.

У зустрічі  взяв участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.

Під час робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із заступником державного секретаря США Вікторією Нуланд.

2222-1024x873

Сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема питання, пов‘язані з агресією Росії на Сході України та анексією Криму.

У зв‘язку з цим Юлія Тимошенко заявила, що тільки спільними зусиллями всього демократичного світу можливо зупинити Росію та відновити світовий порядок.

Вона також наголосила, що Мінські домовленості були необхідними, але є недостатніми для відновлення миру в нашій державі, і закликала США та Велику Британію, як гарантів Будапештського меморандуму, долучитися до процесу переговорів.

Окрім того, під час зустрічі йшлося про проведення реформ у нашій державі, включаючи судову реформу, реформу правоохоронних органів та боротьбу з корупцією.

Юлія Тимошенко подякувала Вікторії Нуланд та США за підтримку, яку вони надають Україні на шляху демократичних перетворень, та запевнила, що партія «Батьківщина» докладає всіх можливих зусиль для реалізації прагнень народу України побудувати справедливу та заможну державу.

У зустрічі також взяли участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова ГО «Антикорупційний Рух» Валентин Наливайченко.

У рамках робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з високопоставленим членом Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США Нітою Лоуі.
Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема питання, які стосуються військового конфлікту на Донбасі, та проведення реформ у нашій державі.

Як повідомила Ніта Лоуі, згідно з рішенням Конгресу США, прийнятим наприкінці минулого року, допомога США Україні на 2016 рік суттєво збільшена.

Конгресмен також висловила сподівання, що в нашій державі розпочнуться справжні реформи, зокрема правоохоронних органів та судова.

Окрім того, вона зазначила, що ключовою проблемою для України залишається масштабна корупція.

У зв’язку з цим Юлія Тимошенко наголосила на особливій ролі громадянського суспільства у подоланні системної корупції та проведенні реальних реформ, а не їхньої імітації.

Джерело.