Події
Раптова смерть учасниці “Зважені та щасливі”: що відомо про Євгенію Мостовенко

Повідомлення про раптову смерть однієї з учасниць “Зважені та щасливі” Євгенії Мостовенко шокувало шанувальників популярного шоу. У групі проекту “ВКонтакте” зазначено, що жінка померла від крововиливу в мозок.

Євгенія брала участь в третьому сезоні проекту разом з донькою Сашею. Телеглядачам вони запам’яталися як одна з найбільш експресивних пар шоу. Як повідомляється на сайті “СТБ”, мама і дочка були як подружки на проекті. Євгенія прийшла на “Зважені та щасливі”, щоб схуднути і народити дитину своєму молодому чоловікові.

Євгенія і Олександра до цього брали участь в програмі “Кохана, ми вбиваємо дітей”, яка допомогла їм зблизитися і знайти спільну мову. Сашу тоді тренував Ігор Обухівський і дівчина змогла схуднути на 20 кг, але вже через пару місяців перестала стежити за собою і набрала ще більше, ніж раніше.

На момент участі в проекті “Зважені та щасливі” Євгенії було 40 років. Важила вона при зрості 170 см – 130 кілограмів. У розділі сімейний стан було зазначено, що вона заміжня вчетверте.

Женя з дитинства була схильна до повноти. Щоб тримати себе в формі, вона сиділа на дієтах і займалася фізкультурою. І в 17 років важила лише 58 кг. У цієї яскравої і товариської дівчини ніколи не було відбою від хлопців. Вперше вона вийшла заміж в 20 років, посперечавшись з мамою. А в 22 роки народила дочку, але вже від другого чоловіка. Правда, цей шлюб теж виявився недовговічним.

Через два роки жінка вигнала благовірного, який почав зловживати алкоголем. Третій цивільний шлюб Євгенії тривав 10 років. Жінка не змогла терпіти чоловікову неорганізованість і жадібність: його зарплати вона не бачила, так як він “відкладав гроші для себе”. У четвертий раз жінка вийшла заміж за чоловіка, який був молодшим за неї на вісім років.

Відзначимо, що участь в проекті допомогла Євгенії схуднути на 36 кілограмів: зі 130 до 94, що становить 27,69% від її початкової ваги. А її дочка Олександра скинула 33 кілограми.

Нагадаємо, це третій випадок, коли в Україні помер герой програми “Зважені та Щасливі”. У 2015 році не стало учасника п’ятого сезону шоу, 52-річного Ігоря Пашинського. Ще раніше – учасника третього сезону Іллі Яковлева, він помер від інсульту.

Читайте також: Відразу після дня народження: у Києві померла учасниця шоу “Зважені та щасливі”

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook