fbpx
Дозвілля
Позбавляємося хронічних захворювань без таблеток

Ні для кого не секрет, що низка хронічних захворювань загострюються навесні. В результаті погіршується загальний стан, хвороба може прогресувати і навіть призводити до розвитку ускладнень. У цей час страждає не лише наш організм, а й наш гаманець, оскільки позбавлення від хронічного захворювання потребує значних коштів на ліки. Так і виходить: одне лікуємо – інше травмуємо! Але чи є цьому альтернатива?

Ви будете здивовані, але альтернатива є! Мінеральні води відомого курорту Східниця якнайкраще допоможуть подолати цілий ряд хронічних хвороб, таких як: панкреатити, ентерити, коліти, гастрити; виразкові хвороби, захворювання сечовивідних і жовчовивідних шляхів та печінки. А спелеокімната, різноманітні масажі та парильні дають можливість запобігти майже усім хронічним захворюванням дихальних шляхів. І все це в чудових умовах і з задоволенням, за найнижчими цінами! А деякі процедури навіть безкоштовно!

СПА-готель «RESPECT» пропонує комплексну медичну програму боротьби із хронічними захворюваннями. Це мінеральні води Східниці, мінеральні, вуглекислі та хвойні ванни, лікувальні душі, фізіотерапевтичне лікування та кліматичне лікування. І все це в умовах поваги та європейського сервісу кваліфікованого медичного персоналу!

Бювет мінеральних вод СПА-готелю «RESPECT» дає Вам можливість споживати найпопулярніші води Східниці:

Мінеральне джерело № 2с: содова вода діє на кислотно-лужний баланс і сприяє зменшеній кислотновиробничій функції шлункових залоз. Профілактика захворювань шлунка, кишечника і дванадцятипалої кишки (хронічні: панкреатити, коліти, гастрити; виразкові хвороби).

Мінеральне джерело № 5: гідрокарбонатно-натрієво-кальцієва вода із вмістом органічних речовин. Профілактика хронічних захворювань сечовивідних і жовчовивідних шляхів.

Мінеральне джерело № 13: Унікальна гідрокарбонатно-кальцієва вода із підвищеним вмістом заліза. Завдяки слабомінералізованій воді прискорюється створення еритроцитів у крові і відновлення рівня гемоглобіну. Профілактика захворювань печінки, хронічних гастритів, хронічних ентеритів і колітів.

У СПА-готелі «RESPECT» Ви отримаєте цілюще оздоровлення і заряд енергії на цілий рік! Адже кришталево чисте повітря Карпат, цілющі мінеральні води, неперевершеної краси природа, туристичні маршрути , безтурботний відпочинок та бездоганний сервіс – все це допоможе гармонізувати Ваше здоров’я та здоров’я Ваших рідних.

Ви забудете про таблетки! СПА-готель «RESPECT» – джерело здоров’я та відпочинку!

Веб-сайт http://www.respecthotel.com.ua/

Читайте також: ВЧЕНІ ЗРОБИЛИ РЕВОЛЮЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ У СФЕРІ ЛІКУВАННЯ АСТМИ

Related Post

facebook