Політика
Порошенко про призначення Луценка: Необхідний крок

Президент Петро Порошенко в будівлі Генеральної прокуратури представив співробітникам відомства нового генпрокурора Юрія Луценка, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Звичайно, я дуже добре поінформований про певні настрої, які тут, у вас, всередині. Я знаю, що багато хто не аплодують ні моєму кадровому призначенню, ні тим новаціям, які вчора ввели законодавці. Напевно, така реакція є природною, нове і невідоме завжди, якщо не лякає, то трохи напружує. Упевнений в тому, що ці новації ми повинні сприймати як абсолютно необхідний крок для підвищення довіри суспільства українського народу в прокуратуру, в її працівників. І це неможливо без відкриття прокуратури для припливу нових людей, за межами системи “, – сказав Порошенко.

Порошенко також заявив, що Луценко не має будь-яких зобов’язань перед політиками і політичними силами і тому не допустить втручання в роботу відомства.

“Упевнений, що саме Юрій Віталійович політичних впливів не допустить … Але і купити Луценко неможливо, – Юрій Віталійович, запишіть собі – ви нікому нічим не зобов’язані, ні президенту, ні уряду, ні парламенту. У вас повністю розв’язані руки, працюйте по конституції і закону “, – сказав Порошенко.

“У вас розв’язані руки – дайте результат. Це стосується Майдану, Одеси, злочинів колишньої влади”, – заявив глава держави, зазначивши, що не збирається втручатися в роботу ГПУ.

“Я не збираюся втручатися в роботу прокуратури, тим більше, в розслідування конкретних справ … У мене немає заздалегідь сформованого посадкового списку”, – підкреслив Порошенко.

У свою чергу Луценко заявив, що “чітко усвідомлює специфіку роботи” і “колосальну відповідальність”.

“У мене тільки один вихід – дати результат … Я буду робити все, щоб так і сталося”, – сказав Луценко.

На представленні Луценко в ГПУ також були присутні прем’єр-міністр Володимир Гройсман та голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Читайте також: У РАДУ ЗАМІСТЬ ЛУЦЕНКА ЗАХОДИТЬ КУМА ПОРОШЕНКА

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook