fbpx
Події
Пoмер лідер популярного в минулому гурту “Фантом-2”

Сьогодні вранці, 8 липня, перестало битися серце учасника франківського гурту “Фантом-2” Романа Матіяша. Про сумну подію повідомив богатир Василь Вірастюк у соцмережі, пише видання “Галицький Кореспондент”.

Прощання та похoрони відбудуться в Івано-Франківську. Про деталі повідомлять пізніше.

“08.07.2017р., близько 8-ої ранку, перестало битися Серце нашого без сумніву Великого Друга… РОМАНА МАТІЯША (Панк)… З глибоким сумом приносимо свої співчуття родині Романа! Прощання та похoрони відбудуться в рідному місті Романа, Івано-Франківську”, – написав спортсмен.

Нагадаємо, Фантом-2 — український музичний гурт, який виник у 1996 році. Гурт складався з Романа Матіяша та Ольги Гречко. Раніше Роман був учасником гурту «Турбо-Техно-Саунд».

У жовтні 1996 року гурт «Фантом-2» випустив свій перший альбом «Зоряні війни», який продався тиражем більше 1 млн аудіокасет. Згодом він був розтиражований компанією NAC. У 1997 році вийшов другий альбом — «Без контролю». Кліп на пісню «Двоє» неодноразово перемагав у хіт-параді «Територія А» та ін.

Читайте також: Виснажена до неможливості мати зaгuблої Ірини Мукоїди розповіла якою вона була доброю та щирою

У середині 90-тих вони збирали стадіони, давали по 30 концертів на місяць та виступали на одній сцені з DJ BoBo та гуртом Bad Boys Blue.

Реклама

Related Post

facebook