Події
Політолог вказав на прихований “меседж” у вбивстві Вороненкова

Версію про те, що у вбивстві екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова простежується російський слід, є найправдоподібнішою.

Повідомляє intermarium з посиланням на 24канал

“Звісно, що російський слід у тій чи іншій версії видається домінантним. Чи це суто політична річ, цілком може бути, але цілком може бути, насправді, в Росії власне, як в Україні (в Росії тісніше), влада і бізнес неймовірно переплетені між собою”, – пояснює оглядач.

За його словами, трагічний інцидент з Вороненковим може бути “пострілом, яким вбили двох зайців”. Один з цих “зайців” могло бути послання іншим російським опозиціонерам.

Читайте також:ДРУЖИНА ВОРОНЕНКОВА ВТРАТИЛА СВІДОМІСТЬ НА МІСЦІ ЗАГИБЕЛІ ЧОЛОВІКА (ФОТО)

“Передати певний політичний меседж, насамперед, тим залишкам російської опозиції, які ще десь існують в Росії, які ще не втекли, що в Україні для вас небезпечно, не надумайте тікати і потім розказувати якісь погані речі про Росію, бо в нас “довгі руки”, – вважає Леліч.

Інша причина для вбивства могла полягає у тому, що хотіли вбити саме Вороненкова.

Я так розумію, що Вороненков перейшов, у якийсь спосіб, дорогу комусь з ФСБ … Я би вибрав пріоритетною версію про поєднання бізнесових і політичних мотивів”,– наголосив експерт.

Реклама

Related Post

facebook