Політика
Невзоров про справу Савченко: Більш ідіотського, дикого процесу в світовій юриспруденції не було ніколи

Той процес, який відбувається в РФ щодо колишньої української льотчиці Надії Савченко, не є судом, заявив російський публіцист Олександр Невзоров.

Судовий процес щодо утримуваної в РФ колишньої української льотчиці, народного депутата Верховної Ради від “Батьківщини” і делегата ПАРЄ Надії Савченко, найбільш дикий і неймовірний у всій історії світової юриспруденції.

Про це в програмі “Паноптикум” на телеканалі “Дощ” заявив російський публіцист Олександр Невзоров.

“Я взагалі відмовляюся ставити поруч слова” Савченко ” і “суд”, тому що все те, що відбувається, ніяким судом не є. Доречі, дуже непогано всі ці думки сформолював Аркаша Бабченко в останньому недавньому “Снобі “, – зазначив публіцист.

Він назвав те, що відбувається абсурдом. “Ми дійсно адже маємо абсолютно абсурдну ситуацію : Офіцер, який захищає свою країну від терористів, від бандитів, викрадається, перевозиться на територію іншої держави і там судиться за те, що він виконував свій офіцерський професійний обов’язок Більш ідіотського, дикого і неймовірного процесу у всій історії світової юриспруденції не було ніколи і бути, ймовірно, не може “, – вважає Невзоров.

Коментуючи ситуацію з російськими журналістами, у вбивстві яких звинувачують Савченко слідчі прокуратури РФ, він зазначив, що “треба перестати робити з журналістів деяких священних сакральних корів”.

“Журналіст завжди виступає на чиїйсь стороні, журналіст завжди є учасником конфлікту, журналіст повинен зазнавати всі ті ж обмеження, труднощі, смерті, поранення і все інше, що зазнає будь-який інший учасник війни”, – заявив публіцист.

Він додав, що для журналістів не повинно бути ніяких “особливих положень і особливої поблажливості”. “А, що стосується Савченко, – чесно кажучи, мені рідко взагалі подобаються люди, але це той рідкісний випадок, коли я готовий зняти капелюха”, – підкреслив Невзоров.

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook