Без рубрики
Невідомі зламали український реєстр нерухомості: опубліковані документи

Нотаріуси зафіксували несанкціоновані реєстраційні дії в Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Про це йдеться в листі глави відділення Нотаріальної палати України в Сумській області Лариси Волошиної своїм колегам з інших регіонів, яке є в розпорядженні “Країни”.

“За повідомленням приватного нотаріуса Сумського міського нотаріального округу Ассорі Оксани Юріївни, в період з 13 квітня по 28 квітня 2016 сторонніми особами шляхом застосування її логіна користувача та паролів було здійснено несанкціоновані реєстраційні дії в Державному реєстрі прав на нерухоме майно”, – йдеться в листі.

До листа додається документ з переліком дій, заради яких невідомі зламали доступ до реєстру.

Читайте також: Одкровення українського хакера. Наскільки складно вести кібервійну з росіянами і як ставляться до сепаратистів в Facebook, PayPal і Приватбанку.

Виходячи з цих даних, трьох людей (Мамай Володимир Вікторович, Суббота Оксана Володимирівна, Ляшенко Володимир Володимирович) виписали з будинку в Печерському районі Києва за адресою Мічуріна, 62. Після цього всіх трьох прописали за адресою Мічуріна, 62 А, Б і В. Законним методом ця операція не могла бути здійснена, оскільки будинок був в іпотеці, що передбачає заборону на продаж.

За словами нотаріусів, подібні зломи час від часу відбуваються протягом останнього року.

“Ми зверталися в ДП “Національні інформаційні системи” з проханням впровадити комплекс заходів для безпеки реєстру. Для початку – хоча б додати смс-аутентифікацію. Але навіть цього досі не зробили”, – розповів один з нотаріусів.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook