fbpx
Світ
Названа нова версія падіння Боїнга в Ростові

У літака Боїнга могло замерзнути кермо висоти, кажуть експерти.

Причиною падіння пасажирського авіалайнера Боїнг 737-800 в Ростові-на-Дону (РФ) могло стати кермо висоти, яке заклинило. Таке припущення в розмові з Российской газетой висловило джерело, знайоме з плином розслідування.

За словами співрозмовника видання, кермо могло замерзнути через різкий перепад температури, і коли пілоти під час чергового заходу на посадку намагалися витягти літак догори, їм просто не вистачило часу і сил, щоб зрушити кермо.

Читайте також: Оприлюднені дані загиблих в Ростові українців, серед них – жителі «ДНР» і «ЛНР».

Джерело РГ порівняло ростовську катастрофу з падінням Боїнга 737-500 у листопаді 2013 року під час посадки в Казані. Коли порівняти відеозапис останніх хвилин польоту лайнерів, то добре видно, що наближення літаків до землі йде за ідентичним сценарієм, зауважує він.

Нагадаємо: Boeing 737-800 розбився під час заходу на посадку в Ростові-на-Дону. Загинули всі люди в літаку – 62 людини. На борту Боїнга було вісім українців.

Літак впав лівіше від злітно-посадкової смуги за відмови у заході на посадку за складних погодних умов. Слідчий комітет Росії заявив, що розглядаються три основні версії авіакатастрофи: технічна несправність, складні погодні умови і помилка екіпажу.

Читайте також: Авіакатастрофа в Ростові-на-Дону: названі імена загиблих українців, серед них – сім’я із 5-річною дитиною.

Джерело.