fbpx
Політика
“Народний фронт” запропонував МВФ “ПІСЄЧКУ”

Депутат Верховної Ради від “Народного фронту” Олена Колганова дала скандальну відповідь на заяву директора-розпорядника МВФ Крістіни Лагард щодо можливого припинення кредитування України.

Народна обраниця у своєму пості в Facebook написала, що не варто дивуватися заяві міжнародних кредиторів на тлі останніх подій в Україні, пов’язаних, зокрема, із нардепом від БПП Ігорем Кононенком. При цьому, Колганова не пошкодувала гучних та образливих слів у своєму повідомленні.

“А ви ще більше засеріться із Шокіним, Кононенком, розслідувачами, типу Лещенка, а потім дивуйтеся реакції МВФ. Сказано ж. Нинішній прем’єр – все буде. Жінка (Лагард – Ред.) майже свята. Все бачить. Все розуміє. А ми їй у відповідь що? “Пісєчку” (с)? Вони задовбали нас більше, ніж ми Захід. Ну діставайте яку-ніяку Берлагу з трусів. Як не працює? Не теребіть. Програємо процес”, – йдеться у повідомленні народної обраниці.

калганова

Скандальний пост Колганової викликав обурення інтернет-користувачів. Так, PR-директор українського фестивалю “Молодість” та дружина представника України у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Романа Безсмертного Тетяна Мокріді написала, що аби зробити таку заяву, слід бути “під шафе”.

ПІ

Коментар обурив і прес-секретаря лідера БПП Юрія Луценка Ларису Сарган.

МОК

Як повідомлялося раніше, 10 лютого директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард заявила, що без прагнення України “оживити реформи, посилити боротьбу з корупцією буде важко зрозуміти, як Фонд зможе продовжити програму” кредитування та співпраці.

Джерело.