fbpx
Політика
На вокзалі у Києві бійців АТО труять клофеліном – Генштаб

Військовим на вокзалі пропонують випити, підмішуючи токсичні речовини, кажуть в Генштабі.

У Києві на з/д вокзалі з початку року зафіксовано п’ять фактів отруєння військових токсичними речовинами, попередньо – клофеліном, заявили в Генштабі.

Тільки протягом цього року на вокзалі Києва зафіксовано п’ять фактів, коли військові, які повертаються або слідують в зону АТО, були отруєні сильнодіючими токсичними речовинами“, – сказав полковник Олег Лавров.

За його словами, на вокзалах, до військовими підходять люди, які пропонують випити алкогольні напої.

Лавров розповів, що в лютому військовий, який майже рік служив в зоні АТО, був знайдений мертвим неподалік від магазину. Загиблий був жителем Вінницької області. Він прибув на з/д вокзал і до нього підійшли кілька людей, пізніше вони почали розпивати спиртні напої. Полковник зазначив, що такі випадки зафіксовані не тільки на вокзалах. На автостанції “Видубичі” була спроба отруїти військового, але його вдалося врятувати. Також на львівському вокзалі були такі факти.

Зловмисники діють на залізничних вокзалах і автостанціях за однаковим сценарієм: знайомляться з військовим, пропонують випити, непомітно домішують сильнодіючу речовину в алкоголь, від якої військовий непритомніє“, – відзначають в Генштабі.

Повідомляється, що кілька злочинних груп вже були затримані.

Джерело.

Реклама