Політика
На це можна дивитися вічно: окупанти розігнали в Криму мітинг проросійських “казаків” (відео)

У Сімферополі окупаційна поліція розігнала мітинг проти закриття “казачого кадетського корпусу”

Сьогодні в Сімферополі представники так званого “кримського казачества” та городяни вийшли на мітинг на захист “Кримського казачого кадетського корпусу”. Про інцидент повідомляє місцеве видання “Аргументи тижня – Крим”.

Організатор мітингу Ілля Большедворов розповів журналістам про методи окупаційної влади: “До нас звернулися батьки учнів “кадетського корпусу”, приватного навчального закладу, незадоволені тим, що корпус всіляко намагаються закрити. Крім адміністративних заходів, порушено кримінальну справу стосовно отамана ялтинського “казачества” – засновника даного “корпусу”. Надходять свідоцтва, що ці заходи спрямовані, щоб закрити цей “казачий корпус”. Батьків змушують переводити дітей в інші навчальні заклади, погрожують позбавленням батьківських прав”.

Організатори ще 29 квітня подали повідомлення про проведення даного заходу, на що їм відповіли відмовою. Окупанти заявили, що на місці запланованого мітингу начебто буде інший масовий захід. “Як ми бачимо, нікого тут немає. Ми вважаємо, що ця відмова незаконна і проводимо цей захід”, – запевнив Большедворов.

Однак згодом на місце прибула окупаційна поліція, яка заявила учасникам про начебто незаконність їхньої акції і пригрозила штрафами. Як видно з опублікованих місцевими журналістами та очевидцями інциденту відеокадрів, спочатку людей намагались умовити розійтись, а потім почали вихоплювати по одному і кидати в автозаки. Під час штовханини учасники акції просили не затримувати “захисників Криму” та називали поліцаїв “фашистами” і “бендерівцями”. Також пролунало кілька вигуків про “майдан” і “революцію”.

Серед затриманих виявились колабораціоністи, які допомагали військам РФ загарбати Крим і були за це нагороджені окупантами, причому одному з них медаль “за возвращение Крыма” силовики зірвали. Літній жінці стало зле у відділку, але поліція довго не пропускала до неї швидку.

Читайте також: “Ми проти України! Ми проти української мови! Ми проливали кров за російський Луганськ! Ми вимагаємо, щоб ми отримували українські пенсії!” – “Луганська гвардія” (відео).

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook